top of page

NASZA GŁÓWNA OFERTA

ZOBACZ, JAKICH STYLI MOŻESZ SIĘ U NAS UCZYĆ

SALSA ON2

Masz swoją "bucket list" i jest na niej nauka salsy? Idealnie trafiłeś/-aś! Codanza to poznańska szkoła tańca specjalizująca się w nauce salsy. Mamy autorski program nauczania salsy, co sprawia, że nasi kursanci robią bardzo szybkie postępy i zakochują się w salsie! Możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno na kursach solowych jak i parowych, na różnych poziomach zaawansowania.

AFRO-CUBAN

Chcesz poczuć tą pierwotną energię, ten niesamowity ruch, który mają w sobie kubańscy tancerze? Możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że mamy najlepszych nauczycieli tego stylu w kraju i jednych z najlepszych na świecie. Jeżeli pasjonuje Cię kultura kubańska, Codanza to miejsce gdzie poczujesz ją w 100%. 

Zajęcia afro-kubańskie prowadzone są w j. angielskim./hiszpańskim lub/i polskim - w zależności od instruktora. 

BACHATA

Jeśli szukasz zajęć bachaty w Poznaniu, Twoje poszukiwania kończą się tutaj! W Codanza mamy najlepszych tancerzy bachaty w mieście, których regularnie można zobaczyć, jak tańczą na parkiecie i zdobywają nowych fanów za każdym razem, gdy tańczą. Przygotowali zabawny i gruntowny program, abyś mógł zacząć przygodę z Bachatą lub podnieść swoje obecne umiejętności taneczne.

POZOSTAŁE STYLE

CAŁY CZAS WZBOGACAMY OFERTĘ, ABYŚ MÓGŁ SIĘ ROZWIJAĆ W DOGODNYM DLA CIEBE KIERUNKU

TANGO ARGENTYŃSKIE

Emocjonujące tango argentyńskie i team aż 3 niesamowitych instruktorów - oto przepis na rewelacyjnie spędzony wieczór. W naszej szkole tańca Tango Argentyńskie pojawiło się dzięki charyzmatycznej parze prosto z Argentyny, którzy rozkochali się w tym tańcu. Daj się rozkochać i Ty!

TANIEC TOWARZYSKI / UŻYTKOWY

Nadchodzą spotkania rodzine, wesela, a może po prostu chcesz zacząć tańczyć i nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy na cykliczne kursy z Tańca Towarzyskiego/Użytkowego, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem już od lat w naszym studio.

TECHNIKA TAŃCA

Jako jedyna szkoła tańca w Poznaniu uczymy ogólnej techniki tańca dla kursantów na różnych poziomach zaawansowania. Możesz dołączyć do każdego cyklu z tych zajęć, niezależnie od swoich umiejętności - co więcej - im wcześniej to zrobisz tym lepiej będziesz tańczyć w krótkim czasie!

bottom of page