top of page

pt., 21 cze

|

Codanza Academy

Nocne Improwizacje Taneczne

Często słyszymy, że taniec pozwala nam wyzwolić emocje, które są w nas głęboko ukryte. Czy tak jest naprawdę? Na pewno sam ruch ciała będzie miał wpływ choćby na nasz nastrój - więc możemy założyć, że w tym stwierdzeniu jest ziarenko prawdy. A co się stanie, jeśli odwrócimy ten proces...?

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Nocne Improwizacje Taneczne
Nocne Improwizacje Taneczne

Czas i lokalizacja

21 cze 2024, 23:30 – 22 cze 2024, 01:30

Codanza Academy, Jeleniogórska 16, 60-179 Poznań, Polska

Goście

O wydarzeniu

Często słyszymy, że taniec pozwala nam wyzwolić emocje, które są w nas głęboko ukryte. Czy tak jest naprawdę? Na pewno sam ruch ciała będzie miał wpływ choćby na nasz nastrój - więc możemy założyć, że w tym stwierdzeniu jest ziarenko prawdy.

A co się stanie, jeśli odwrócimy ten proces...?

Jeśli wyjdziemy od emocji i przekształcimy je w ruch - taniec?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie podczas naszego taneczno-psychologicznego eksperymentu "Nocne Improwizacje Taneczne".

Na czym po krótce będzie on polegał?

Spotkamy się na sali około 23:30, przygotujemy się: ubierzemy się na czarno.

Poświęcicie około 60 minut swojego czasu na improwizowany ruch taneczny, do którego wprowadzi Was poprzez sterowaną rozmowę Karina Garcia - tancerka, trenerka i psycholog. Będzie ona czuwać nad całym procesem od samego początku aż do końca - jeśli po eksperymencie będzie potrzeba dodatkowej rozmowy, analizy - pozostanie ona do Waszej dyspozycji tak długo, jak będzie to konieczne.

Reszta elementów niech pozostanie niewypowiedziana, abyście mogli w pełni wykorzystać ten eksperytment ( spotkacie się z "nieznanym" i tylko w ten sposób Wasze emocje jak i Wasz improwizowany ruch będą prawdziwe - zatem wybaczcie te szczątkowe informacje).

W nocej ciszy, przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki, zaczniecie poszukiwania siebie w tańcu - czy warto spróbować?

Myślimy, że nigdy nie jest za późno na poszukiwanie autentycznego ruchu, który potem - już będąc go świadomym - będziecie mogli wdrożyć do Waszego codziennego tańca. Sami poczujecie do czego jest zdolne Wasze ciało i co może Wam dać pełne skupienie na sobie i muzyce jednocześnie ( a nie klasycznie na "krokach").

Ten eksperytment taneczny przeznaczony jest dla osób, które tańczą hobbystycznie lub półamatorsko. Skierowany jest do osób skoncentrowanych na tzw. tańcach socialowych : salsa, bachata, zouk, kizomba. Staż taneczny absolutnie nie ma znaczenia: możesz tańczyć od 3 miesięcy jak i od 15 lat.

Wiek uczestnika: 18 - 99+

Ze względu na swój specyficzny charakter obowiązuje limit miejsc: 15.

O zapisie i rezerwacji  decyduje dokonanie opłaty w wysokosci 119 PLN/os w formie Online poprzez strone www.codanzaacademy.com.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page